O nás - ::Artecan Bohemia kennel.::.Pug.::.Mops.::.Chihuahua.::.Čivava::

Přejít na obsah
O  NÁS

Do roku 1998 jsme se věnovali převážně policejnímu výcviku psů pro zadržení pachatele trestné činnosti a výcviku psů pro sportovní kynologii podle NZŘ a MZŘ. A to jako cvičitelé tak i jako figurant.

Když jsme přišli tragicky o Německého ovčáka "Dera" tak jsem si od známých pořídili našeho prvního Stafordšírského bulteriéra Adama Terceto. A to bylo v roce 1998. Do roku 2010 jsme se zabývali pouze chovem Stafordšírských bulteriérů.

V červnu roku 2010 jsme si přivezli 3 fenečky Yorkshire Terrierů od Soni Sehnalíkové z Chovatelské stanice Kelečský poklad a tím začal náš chov tohoto plemene, kterému jsme se věnovali pouze dva roky.

V červenci roku 2017 jsme si přivezli 1. fenečku Čivavy od Jany Markovcové z Chovatelské stanice Hekaba a tím začal náš chov plemene Čivava a v září roku 2017 jsme si přivezli 1. fenečku Mopse od Anny Červenkové z Chovatelské stanice Karannela a tím začal náš chov plemene Mops...

V listopadu roku 2019 jsme si přivezli 2. fenečku Mopse od manželů Plachých z Chovatelské stanice Bard a tím začal náš chov černých Mopsíků ...
Návrat na obsah